Informacje o firmie

Informacje


Szanowni Państwo,


Nartfrancja.pl to marka ESPACE TRANS sp. z o.o. to profesjonalnego biura podróży, działającego na polskim rynku usług turystycznych od ponad 20 lat. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą wyjazdów indywidualnych i grupowych oraz organizacją wyjazdów biznesowych i incentive.

Naszą sztandarową ofertą pozostają od samego początku istnienia naszego biura wyjazdy narciarskie w Alpy Francuskie. Jesteśmy głównymi specjalistami w tej dziedzinie na rynku polskim. Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni ale także inni Tour Operatorzy . Jesteśmy elastyczni, potrafimy zorganizować każde wydarzenie narciarskie i snowboardowe na życzenie klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo największe ośrodki sportów zimowych we Francji. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi kontrahentami jesteśmy w stanie zaproponować różnorodną bazę noclegową po najlepszych cenach.

Narciarstwo to sport, który w ciągu ostatnich kilkunastu lat zyskał niesamowitą popularność na całym świecie. Z roku na rok coraz więcej osób staje się miłośnikami białego szaleństwa. Odległe jeszcze kilka lat temu o ponad 2000 km od Polski stacje narciarskie we Francji stoją przed nami otworem dzięki dynamicznie rozwijającym się połączeniom lotniczym z naszego kraju do Francji i Szwajcarii. Mamy już 4 linie lotnicze, które utrzymują regularne połączenia lotnicze z Lyonem, Grenoble i Genewą. Jedną z nich jest linia lotnicza WIZZAIR, która już po raz kolejny organizuje dla nas połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Grenoble - Warszawa i Warszawa - Lyon - Warszawa.

Wszystkie nasze imprezy są obsługiwane przez profesjonalną ekipę pilotów i rezydentów. Obsługę transportową powierzamy naszemu działowi transportu, który jest częścią biura Espace Trans i dynamicznie rozwija swoją działalność na rynku usług transportowych. Autokary z naszym logo pracują dla wielu Tour Operatorów nie tylko w Polsce. Wśród naszych klientów są firmy z Francji, Austrii, Belgii, Irlandii i Rosji. Rocznie z naszych usług korzysta kilkanaście tysięcy osób. Nasi kierowcy, miłośnicy alpejskiego słońca czuwają nad Państwa bezpieczeństwem, mamy do nich 100 % zaufanie, pracujemy razem od wielu lat.

Na Ordynackej w Warszawie działa nasz dział obsługi klienta.

Zapraszamy wszystkich, sezon zimowy 2023/2024 na pewno będzie udany, już my o to zadbamy!!!


POSIADAMY WSZYSTKIE WYMAGANE DOKUMENTY NA PROWADZANIE DZIAŁALNOŚCI TURYSTYCZNEJ I TRANSPORTOWEJ.

CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W MIĘDZYNARODOWYM TRANSPORCIE DROGOWYM OSÓB NR 01045/F3/02 - wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

LICENCJĘ NR 0000550 NA WYKONYWANIE MIĘDZYNARODOWEGO TRANSPORTU DROGOWEGO OSÓB - wydana przez Ministra Infrastruktury.

ZEZWOLENIE NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W ZAKRESIE ORGANIZOWANIA IMPREZ TURYSTYCZNYCH nr rej. 0238 - wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.